“EZĪŠI RADA” E-VEIKALA LIETOŠANAS NOTEIKUMI

 

VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI

1. Šie noteikumi paredz "EZĪŠI RADA" E-VEIKALA (turpmāk tekstā e-veikals) lietošanas kārtību. Noteikumus piemēro, kad Pircējs pērk e-veikalā piedāvātās preces vai citādi izmanto e-veikala pakalpojumus.
2. Pārdevējs ir EZĪŠI RADA SIA, reģ. Nr. 50203268571, juridiskā adrese: Akmeņkaļu iela 11, Alejas, Ķekavas novads, LV-2111, turpmāk tekstā Pārdevējs.
3. Pircējs ir vismaz 18 gadu vecumu sasniegusi fiziska persona, kas iepērkas e-veikalā, turpmāk tekstā Pircējs.
4. Reģistrējoties vai veicot pasūtījumu, Pircējs apstiprina, ka viņam ir tiesības iepirkties e-veikalā.
5. Līdz ar Pircēja veikto preču pasūtījumu, Noteikumi kļūst par Pircēja un Pārdevēja pirkuma līguma noteikumiem, kas ir abiem līgumslēdzējiem obligāts juridisks dokuments, tādēļ pirms Jūs apstipriniet pirkumu, rūpīgi izlasiet šos noteikumus.
6. Ja Pircējs pasūta preces, ir uzskatāms, ka Pircējs ir iepazinies ar Noteikumiem un pilnīgi tiem piekrīt.
7. Pārdevējs patur tiesības vienpusēji grozīt un papildināt Noteikumus, tādēļ  Pircējam jāiepazīstas ar Noteikumiem katrā iepirkšanās reizē.
8. Pārdevējs neuzņemas nekādus riskus vai atbildību, ja Pircējs ir daļēji iepazinies vai vispār nav iepazinies ar Noteikumiem.

PREČU CENAS UN SAMAKSAS KĀRTĪBA

1. Preču cenas e-veikalā izveidotajā pasūtījumā tiek norādītas eiro ar iekļautu PVN. Preces Pircējam tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā e-veikalā pasūtījuma veikšanas brīdī.
Pārdevējs patur tiesības anulēt pirkumu, ja ir konstatēta kāda produkta cenas kļūda. Par šādu gadījumu Pārdevējs informē Pircēju un kad kļūda ir novērsta, Pircējs var atkārtoti veikt pirkumu.
2. Pircējs norēķinās par precēm priekšsamaksas veidā. Pircējs pirkumu var apmaksāt ar maksājumu karti (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro) veicot BankLink pārskaitījumu (Swedbank, SEB banka, Citadele), vai arī apmaksājot Pārdevēja izrakstītu priekšapmaksas rēķinu, veicot pārskaitījumu no sava bankas konta.
3. Tikai samaksājot  par precēm un piegādi, tiek izpildīts pasūtījums un noteikts preču piegādes termiņš.

 PREČU PIEGĀDE

1. Preces Latvijas teritorijā tiek piegādātas ar Omniva pakalpojumu starpniecību.
2. Piegādes izmaksas uz Omniva pakomātiem ir 3Eur.
3. Prece uz Pircēja norādīto Omniva pakomātu tiek piegādāta  3 - 5 darba dienu laikā.
3. Prece uz Pircēja norādīto adresi ārpus Latvijas robežām ar Latvijas pasta pakalpojuma starpniecību tiek piegādāta  5-10 darba dienu laikā.
4. Preces ārpus Latvijas, tiek piegādātas ar Latvijas pasta pakalpojuma starpniecību.
5. Piegādes izmaksas ārpus Latvijas ir 10Eur.
6. Pircējs bez maksas preci var izņemt:

 a) Mārupē, Mazajā Spulgu ielā 5, 1-2 darba dienu laikā.

 7. Pircējam prece no veikala ir jāizņem 15 dienu laikā, no apstiprinājuma saņemšanas uz e-pastu, vai arī jāvienojas ar pārdevēju par preces izņemšanas laika pagarinājumu.
8. Ja Pircējs kādu iemeslu dēļ to 15 dienu laikā neizņem, un pircējs nav vienojies ar pārdevēju par izņemšanas laika pagarinājumu, prece tiek atgriezta uz pārdevēja noliktavu, un glabājas tur līdz tiek panākta jauna vienošanās par preces saņemšanu.
9. Pārdevējs patur tiesības pagarināt preču piegādes laiku, ja rodas kādi neparedzēti apstākļi, par to informējot Pircēju.

 
PREČU ATGRIEŠANA

1. Pircējs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā pēc attiecīgo preču piegādes.
2. Pircējs bez maksas Preci var atgriezt Mārupē, Mazajā Spulgu ielā 5-13, vai arī  nosūtīt to:

ar OMNIVA
Mārupes Rimi pakomāts
Daugavas iela 29, Mārupe
LV-2167

ar Latvijas pastu
Mazā Spulgu iela 5-13, Mārupe
LV-2167

Saņēmējs:
Kristaps Ezītis (EZĪŠI RADA SIA)
Tālr. +37120210124

3. Atgriežot preci pircējs izdrukā un aizpilda ATTEIKUMA VEIDLAPU. Aizpildīto veidlapu pievieno sūtījumam.
4. Pircējs pats apmaksā visus izdevumus, kas ir saistīti ar preces atgriešanu Pārdevējam.
5. Nauda pircējam tiks atgriezta uz to pašu kontu no kura tika saņemta apmaksa.
6. Lai Pircējam par preci nauda tiktu atgriezta, precei ir jābūt tādā pašā stāvoklī, kā tā tika saņemta, tā nevar būt lietota, tai jābūt iepakotai tajā pašā iepakojumā, kādā prece tika saņemta. Pārdevējs patur tiesības noraidīt naudas atgriešanu Pircējam, ja kādi no šiem noteikumiem nav ievēroti.

 PREČU KVALITĀTES GARANTIJA

1. Visu e-veikalā pārdodamo preču īpašības ir norādītas preces aprakstā pie katras preces.
2. Pārdevējs neatbild par to, ka e-veikalā esošās preces pēc to krāsas, formas un citiem parametriem neatbilst reālajam preču lielumam, formai un krāsai Pircēja datora monitora īpatnību dēļ.
3. Visām Precēm spēkā ir garantija, kas noteikta attiecīgajos tiesību aktos, kas ir spēkā Latvijas teritorijā.
4. Ja Pircējs piegādātajai precei konstatē neatbilstošu kvalitāti, Pircējam ir tiesības visā garantijas periodā, atgriezt preci Pārdevējam.
5. Pircējs nekvalitatīvo Preci var atgriezt Mārupē, Ventas ielā 25, vai arī nosūtīt to izmantojot kādu no Pircējam piemērotajiem nosūtīšanas veidiem. Pircējs pats apmaksā visus izdevumus, kas ir saistīti ar preces atgriešanu Pārdevējam.
6. Ja Pārdevējs apstiprina neatbilstošo kvalitāti, nauda par preci tiek atgriezta Pircējam.

BEIGU NOTEIKUMI

1. Pircēja un Pārdevēja attiecības regulē šie Noteikumi, kā arī Latvijas Republikas tiesību akti.
2. Rodoties zaudējumam, vainīgais līgumslēdzējs atlīdzina otram līgumslēdzejam tiešos zaudējumus atbilstoši Latvijas Republikas tiesību aktiem.
3. Visus strīdus līgumslēdzēji risina sarunās, ja neizdodas vienoties, strīdu risina Latvijas Republikas tiesību aktos noteiktajā kārtībā.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.